Modely robotických sekaček

Robotické sekačky představují technologickou špičku v moderní péči o trávník. Jsou inteligentní, samostatné a vybavené pokročilými technologiemi. Trávník udržují perfektně posečený, zatímco vy můžete trávit čas čímkoliv jiným. Dnes už jsou ideální i pro členité zahrady. V naší nabídce naleznete kvalitní švédské robotické sekačky Husqvarna Automower a bezdrátové sekačky Segway Navimow. Sekačky primárně dělíme dle typu instalace na zcela bezdrátové a s ohraničujícím vodičem, který se pokládá po obvodu zahrady. Nejnovější řada Husqvarna NERA umožňuje instalaci jak bezdrátovou, tak s ohraničujícím vodičem.

Filtrace

Vyberte řazení:

Výrobce

Maximální rozloha trávníku

0

m² 

0

m² 

Řada

Způsob instalace

Konektivita

Zrušit filtry
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X-line

Jak funguje robotická sekačka?

Robotické sekačky jsou plně automatické stroje, napájené akumulátory, které udržují trávník bez potřeby dozoru. Jejich pracovní prostor je definován buď pomocí vymezovacího vodiče, který se umísťuje obvodu trávníku, nebo bezdrátově prostřednictvím satelitních dat a upřesňovacího signálu z referenční stanice. Díky nejnovějším technologiím robotické sekačky zajistí rovnoměrné posečení celé plochy.

Instalace a ovládání

Instalaci obvykle zákazníkům provádíme my. Naše know-how z více než 100 instalací zajišťuje efektivní postup a ukázkový výsledek. Většinu strojů lze dnes už ovládat snadno přes mobilní aplikaci, poskytující informace o stavu sekačky.

Bezdrátové možnosti a bezpečnost

Některé modely jsou vybaveny GPS a 4G konektivitou. To umožňuje kontrolu odkudkoliv a spolehlivou ochranu proti krádeži.

Výběr správné sekačky

Při výběru je klíčové zvážit velikost trávníku, svahovou dostupnost a celkovou komplexnost zahrady. S výběrem bezplatně poradíme a vytvoříme vám nabídku na míru.

Pokročilé funkce

Některé modely nabízejí GPS moduly pro efektivnější sečení, ultrazvukové senzory pro detekci překážek, možnost propojení s chytrou domácností, dešťové senzory a další vychytávky, které zvyšují uživatelský komfort a efektivitu sekání.

Výhody robotických sekaček

  • Efektivita: Posekají trávník rychle a s minimálním úsilím.
  • Pohodlí: Umožňují ovládání přes mobilní aplikace a integraci do chytré domácnosti.
  • Flexibilita: Vhodné pro různé typy terénů a velikostí trávníků.
  • Ekologie: Elektrický pohon znamená nižší emise a hlučnost.
  • Bezpečnost: Vybaveny senzory a bezpečnostními funkcemi pro ochranu uživatelů a okolí.

Robotické sekačky přinášejí nový rozměr péče o zahradu, kde technologie a pohodlí jdou ruku v ruce s udržitelností a bezpečností. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějšího modelu, vytvoříme nabídku na míru a sekačku odborně nainstalujeme. Zároveň s vámi zůstaneme v kontaktu.